Vyrobeno v ČR

Jak to je s naší výrobou?

Zajímá tě, jak to je s naší výrobou? Tak to jsi tady na správném místě. Na e-shopu máme okolo 400 produktů a ke každému z nich se váže trošku jiný příběh.

Povíme si ale o základním rozdělení, protože jisté principy se zde opakují. Naprostá většina našich produktů se navrhuje, šije, tiskne i vyšívá u nás v České republice. Spolupracujeme s třemi šicími dílnami, kde každá má jinou specializaci. Někde šijeme trička a mikiny, jinde spodní prádlo nebo legíny a plavky.

Všechny produkty, které šijeme u nás jsou opatřeny štítkem Vyrobeno v ČR.

Pokud produkt na e-shopu štítek nemá, pravděpodobně jsme produkt vyrobili v zahraničí a na území České republiky se pouze dotisknul. Může se jednat o různé doplňky jako jsou lahve, plecháčky, pantofle, osušky a tak dále. Poslední měsíce jsme ze zahraničí začali opět odebírat i velkou část pánských triček. Proč? Protože jsou super! Mají všemožné certifikáty jako například Earth Possitive, Climate neutral, jsou z organické bavlny a k tomu všemu jsou za dobrou cenu. Na těchto tričkách jsme před lety začínali a ti, co si je pamatují nám psali, ať se k ním vrátíme! No, tak jsme to udělali!

 

Je jen na tobě, jakou variantu si vybereš.

Tým Girls Without Clothes. 

Zpět do obchodu