Kupujete dárek na Vánoce? U všech objednávek uskutečněných od 27. listopadu možnost výměny velikosti či produktu za jiný až do 14. ledna 2021!

Výměna / vrácení / reklamace

I mistr tesař se někdy utne! To se holt prostě stává. Důležité však je přiznat si chybu a postavit se k ní čelem.

Reklamace: Pokud nejste s produktem spokojeni z důvodů nekvalitního zpracování, je velmi důležité, abyste nám to dali vědět. Za prvé je v našem největším zájmu, abyste s našim produktem byli spokojeni a za druhé, bez vaší zpětné vazby se jen stěží můžeme zlepšovat. Jste to právě vy, kdo nám pomáhá splnit si sen o dokonalém produktu. To ovšem neznamená, že na 100% vašich reklamací odpovíme pozitivně. Ne každý problém s produktem je vadou výroby.

Odstoupení od smlouvy: Nesedí vám velikost nebo jste někomu koupili dárek, ale nelíbí se mu?  

Nevadí. Ze zákona máme 14 denní povinnost Vám zboží vyměnit nebo vrátit peníze bez udání důvodu. Pokud se budete chovat slušně, zboží nám vrátíte nenošené a zcela v pořádku, rádi vám dobu lehce prodloužíme.

Zboží zasílejte výhradně na adresu Centrum Delta B, Girls Without Clothes, s.r.o., Žukovského 888/4, Praha 6, 161 00 a tel. +420 608 343 390. Do balíčku nám vždy přidejte průvodní dopis s číslem vaší objednávky, jménem a přáním, co máme s balíkem udělat (vrátit peníze nebo vyměnit). Stejné údaje nám prosím napište také na email s předmětem VRÁCENÍ + číslo objednávky / VÝMĚNA + číslo objednávky.

Vracíme pouze peníze za zboží a poštovné od nás k vám (fakturovaná cena). Poštovné od vás k nám hradíte vždy vy.

 

Můžete se také stavit osobně v našem kamenném obchodě na adrese:

 

Karolíny Světlé 9, Praha 1, 110 00

 

Otevřeno:

 

Po-Pá 13:00-19:00

So 11:00-16:00