Chceš do týmu? / Join the team!

Jednou z radostí, kterou růst vlastní značky přináší, je možnost nabídnout dalším lidem práci. Ideálně takovou, která by nás samotné bavila, kdybychom na ni měli čas. Ten my ale nemáme, a proto potřebujeme vás. Nyní hledáme lidi na tyto pracovní pozice:

 

GWC hledá.... novou hvězdu!

Na začátku července (8.-10.7.) pojedeme fotit úplně novou kolekci do Berlína a chceme s sebou vzít nějakou pořádně neokoukanou Fräulein. 

Pravidelně cestujeme za hranice ČR (a taky za hranice možností nebo korektního humoru..), kde fotíme novinky. Minulými destinacemi byly třeba Fuerteventura, Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote, Barcelona nebo Rakousko. 

Teď jdeme od oceánu trochu víc do města. Kolekce s názvem City je úplně jiná, proto chceme na její prezentaci novou neokoukanou tvář. No a vy dávno víte, že nejsme žádní troškaři (viz. náš nový store) – chceme nové tváře rovnou dvě!

Tak nějak tušíme, že je najdeme mezi váma – křehkýma laněma, divokýma šelmama i línýma kočkama. ... Prostě hledáme pořádný zvíře, který se nebojí foťáku.

Jak si takový zvíře představujeme?

Aby ses mohla ucházet o post nový GWC šelmy, musíš nám poslat videoObsah je na tobě, mysli ale na to, že tohle je jediný podklad, ze kterýho budeme při výběru vycházet. Jo a ať je dlouhý do 30s. Na celovečerák chodíme do kina! 

Taky potřebujeme, aby ses nám ukázala v prádle nebo v plavkách (stačí selfie). Musí ti být totiž jasné, že kromě šatů a památek budeme fotit taky prsa a zadky v našem prádle. A podle něčeho musíme zjistit, který střih a model ti bude sedět.

V GWC nehrajeme na zásluhy. Je nám fuk, na kolika molech ses prošla nebo zda jsi už někdy stála před foťákem. Důležitý je, abys měla ráda značku a sebe a nebála se ukázat. Čočka se pak do tebe zamiluje sama.

Money & Fame

Svůj výstup posílej na e-mail prace@bezobleceni.cz, do předmětu napiš „GWC modelka + své jméno“ a nezapomeň připojit kontakt (mail / telefon). My na všechno koukneme a když to klapne, jedeš s náma na výlet, kamarádko!

Jako bonus (kromě internetové slávy:)) získáš roční barter v hodnotě 15.000 (haló!!! už sis to přepočítala na kusy??!!), zaplatíme ti cestu a ubytko v Berlíně a taky získáš boží fotky na památku...který asi spíš vnoučatům ukazovat nebudeš.

Tak na co čekáš? Tohle je příležitost, kterou stojí za to chytit za... cokoli uznáš za vhodný.* Good luck!

*Za koule.

 

2x Prodavač / Fashion advisor na HPP (a nebo brigádník!)

V březnu 2022 budeme otevírat nový GWC store v centru Prahy a do něj sháníme rovnou dva lidi na HPP na pozici prodavač / prodavačka. Ideálně někoho, kdo má vztah k módě a chce dělat s firmou, která si hledá vlastní cesty. Hlavně nezapomeň, že skills neojebeš!

Nabízíme:

- směny na principu krátký dlouhý týden (12h)

- k ruce šikovní brigádníci

- zajímavý fixní plat & procenta z prodeje (wow wow wow)

- výrazná zaměstnanecká sleva na oblečení + několik kusů zdarma (pojďme tomu říkat uniforma)

- šéf o dost milejší, než se říká

- stabilní rostoucí firma se super týmem

- nástup hned, včera bylo pozdě!

 

Potřebné skills:

- přátelské a milé vystupování - chlapům z tvého úsměvu čelist klepe o podlahu, holky ti lichotěj a chtěj bejt jako ty

- pracovitost & zodpovědnost – ale to chtějí snad všude, takže zbytečný

- zkušenost s prodejem

- prozákaznický přístup je must have – když zrovna přijde do obchodu naštvanej zákazník, dokážeš s nim problém vyřešit tak, že odejde vysmátej jak lečo a s taškou plnou GWC produktů

- víš, co znamená upsell a nebojíš se ho použít

- máš vztah k módě, zajímá tě lokální tvorba, není ti jedno, co nosíš? Velký plus!

- V angličtině jsi pevná(ý) v kramflecích (když k tomu přihodíš šprechtění, ruštinu nebo další jazyk, budeme výskat radostí).

 
Jsi to ty?
 
Životopis a 5 důvodů, proč bychom si měli vybrat tebe, posílej na prace@bezobleceni.cz!
 

EN:

Sales master / Fashion advisor (Full time or part time)

We are opening a new GWC store in the center of Prague and we are looking for two full time people for the position of Fashion Advisor. Ideally someone who has a relationship with fashion and wants to work with an original and locally oriented company. 

We offer:

- fixed or flexible working hours (depends on the type of your contract)
- amazing team
- interesting fixed salary & sales percentage (wow wow wow)
- employee discount on clothes + a few pieces for free (let's call it a uniform)
- the boss is much nicer than they say
- a stable growing young company with a vision
- you can start right now! Required skills: - friendly and nice demeanor
- diligence & responsibility
- sales experience
- a pro-customer approach is a must have - when an angry customer comes to the store, you can solve the problem with him smiling and holding a bag full of GWC products
- You know what upsell means and you're not afraid to use it
- you have a passion for fashion. Are you interested in local creation, do you not care what you wear? A big plus!
- You do not need to know Czech language but you have to be strong in English!
Is that you? Send your CV and 5 reasons why we should choose you to prace@bezobleceni.cz!
 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení