Pracovní pozice

Jednou z radostí, kterou růst vlastní značky přináší, je možnost nabídnout dalším lidem práci. Ideálně takovou, která by nás samotné bavila, kdybychom na ni měli čas. Ten my ale nemáme, a proto potřebujeme vás. Nyní hledáme lidi na tyto pracovní pozice:

Prodavačka

Pro náš kamennej krám na ulici Karolíny Světlé 9 v Praze hledáme druhou prodavačku - brigádnici, která bude pracovat, když naše hlavní nebude moct nebo bude práce tolik, že nebude stíhat.

Potřebné skills:

- přátelské a velmi milé vystupování - chlapům z tvého úsměvu čelist klepe o podlahu, holky ti lichotěj a chtěj bejt jako ty

- cit pro pořádek - Martin je bordelář a všude po sobě nechává věci, věčně něco zapomíná a co mu nenapíšeš na papír, jako by nebylo - ty budeš jeho pravá ruka

- angličtina - tu musíš umět, jak když tě někdo bičem po zadku mrská

- cit pro módu - sladit výslednej outfit a poradit zákazníkům, v čem budou vypadat nejlépe, musíš zvládat bez přemýšlení

Nabízíme:

- sexuální obtěžování na pracovišti

- práci na DPP pro značku, která to prostě dělá jinak

- oblečem tě od zadku až po bradavky

- plat, za kterej tě práce bude bavit

Náplň práce:

- kamennej krám bude tvůj druhej domov, a ty se o něj stejně tak budeš starat

- balení a expedice objednávek

- zákaznický servis

Marketing sociálních sítí

Protože organický dosah příspěvků na facebooku každým dnem klesá do hlubin zapomnění, musí se i náš brand poohlédnout po někom, kdo nás z těchto hlubin zvládne dostat zpět na hladinu.

- zkušenost z reklamní agentury

- zkušenost s nastavováním placených kampaní na sociálních sítích

-  copywriting výhodou

Nabízíme:

- práci pro značku, která to prostě dělá jinak

- rozsah práce 20-40hod měsíčně

- výhodné ceny GWC oblečení

- měsíční paušální plat, za kterej tě práce bude bavit

- Home Office

Pokud o některou z pracovních pozic máte zájem, napište e-mail s předmětem konkrétní pracovní pozice na info@girlswithoutclothes.cz . Obsah e-mailu necháme na vás. Prostě nás jen přesvědčte, že jste to právě vy, koho hledáme.