Flagship store

Girls Without Clothes brand vznikal od nuly. Krok po kroku, den za dnem. První tři roky brandu (2013-2016) na něm pracoval pouze jeden člověk. Šetřila se každá koruna a není tak údivem, že provozovna e-shopu byla první roky schovaná například pod gaučem, který Martinovi poskytl kamarád na "dočasné" složení hlavy.

S neustále zvětšujícím se brandem však bylo časem nutností oddělit provoznu e-shopu od bydlení a otevřel se první prostor - showroom v legendární artové budově na Bubenské 1.

Tahat zákazníky do třetího patra staré kancelářské budovy bylo sice o něco málo lepší, než je tahat do pokoje ve sdíleném "studentském bytě", ale touha otevřít kamenný obchod byla přesto silnější.

A tak jsme v roce 2017 otevřeli GWC Streetwear Store & Gallery a to rovnou 100m od Národního Divadla, na ulici Karolíny Světlé 9, Praha 1.Kamennou prodejnu jsme si zamilovali a brzo po jejím otevření jsme se ujistili, že to bylo správné rozhodnutí. Prodejna však měla své limity a tak jsme se v roce 2019 rozhodli překopat celý interiér k obrazu svému!Dnes tak můžete nakupovat v prodejně, která v sobě spojuje všechny nosné prvky brandu. Štendry vyrobené z obrovských kamennů, galerie fotografií nejnovějších kolekcí ale i velký červený neon připomínající provokativní podtext značky.